Roefeldag Parkstad Limburg

Complete Roefel Routes


UITLEG

De Roefeldag is op Zaterdag 10 november 2018

Let op: WANNEER U VIA UW TELEFOON INSCHRIJFT KAN DE KNOP INSCHIJVEN WEGVALLEN. DAN KUNT U ALLEEN VIA DE PC INSCHRIJVEN. LET OP!!!!!! Alle routes met een * ernaast staan op de nominatie om te vervallen. Hierop zijn te weinig inschrijvingen. Alle routes beginnen bij Scouting St. Jan Baptist en eindigen bij Scouting Bekkerveld of Scouting St. Jan Baptist. Er zijn 60 routes. Korte routes staan achteraan. Scroll door de routes voor jouw meest geschikte tijd. Ben op tijd anders staan je mede-roefelaars te wachten. Bij beide scoutinggroepen is van alles te doen.

Bij sommige bedrijven komen op bepaalde tijdstippen routes samen. Dit is te herkennen aan de nummers tussen haakjes. Wacht met beginnen tot iedereen er is.

PARKEREN
Parkeren bij Scouting St. Jan Baptist alleen op de daarvoor aangegeven plaatsen.Vanuit de Govert Flinckstraat, achter het scoutinggebouw, is plaats. 
genoeg om te parkeren.

NIET parkeren op de kiezel of het gras nabij het scoutinggebouw.

Het is verboden het fietspad (het jamboreepad) nabij het scoutinggebouw in te rijden. Bij Scouting Bekkerveld parkeren op de parkeerplaats bij de naast gelegen sporthal.

INSCHRIJVING

Je mag maar één route kiezen.

Uitzondering zijn de routes waarbij staat "mag gecombineerd worden". Daarvan kun je er eentje als extra route kiezen.

Je laatste inschrijving/gekozen route geldt. Alle inschrijvingen voor routes die je daarvoor hebt gekozen worden automatisch verwijderd.
Dat geldt ook voor inschrijvingen waarbij onjuiste informatie is gegeven. Bijvoorbeeld waarvan het adres niet klopt, niet compleet is of waarbij de geboortedatum niet klopt. Zorg ervoor dat alle gegevens kloppen en juist ingevuld zijn. 

Zorg voor voldoende vervoer en voldoende begeleiders. Zonder voldoende vervoer of begeleiders kan een route niet doorgaan.

Aanmelden: op dit tijdstip melden bij Scouting St. Jan Baptist. Afmelden: op dit tijstip afmelden bij scouting Bekkerveld.

Neem bij een lange route eventueel een lunchpakketje mee.


Foutje gemaakt? Of wil je je afmelden? Mail dan naar: meedoen@roefeldag.com

TIP: Gebruik CTRL-F om te zoeken op deze pagina!
Als je bijvoorbeeld graag naar albert heijn wil, tik je in "albert" en vind je elke route die hier naartoe gaat.
Of als je niet meer weet op welke route je hebt ingeschreven, kun je zo ook je eigen naam zoeken in de lijst met 'alle routes'. schrijf je gekozen route voor jezelf op en neem dat mee op roefeldag !


We laten je nu alle routes zien, klik hier om alleen routes te zien waarvoor je nog kunt inschrijven.


Route A02
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 3 / 3
Auto's (Zitplaatsen): 2 (5)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 9:30
Eind tijd: 14:45
Deelnemers: dean, djessy, Jayden
Begeleiders: leandra , Maggie

Routeoverzicht:
09:30 Scouting St. Jan Baptist aanmelden
09:45  
10:00 Gemeente Heerlen (A1)
10:15 Gemeente Heerlen (A1)
10:30 Gemeente Heerlen (A1)
10:45 Gemeente Heerlen (A1)
11:00  
11:15 Thermenmuseum (A1)
11:30 Thermenmuseum (A1)
11:45  
12:00 Nederlands mijnmuseum (A49)
12:15 Nederlands mijnmuseum (A49)
12:30 Nederlands mijnmuseum (A49)
12:45 Nederlands mijnmuseum (A49)
13:00  
13:15 The Promise skatepark (A24, A32)
13:30 The Promise skatepark (A24, A32)
13:45 The Promise skatepark (A24, A32)
14:00 The Promise skatepark (A24, A32)
14:15  
14:30  
14:45 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A03
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 7 / 10
Auto's (Zitplaatsen): 0 ()
Gereserveerd!
Startplaats: Scouting Bekkerveld
Start tijd: 9:30
Eind tijd: 15:00
Deelnemers: Ilse, Jessie, Joris, Luc, Roel, Rosie, Sem
Begeleiders:

Routeoverzicht:
09:30 Scouting Bekkerveld aanmelden
09:45
10:00 Kasteel Hoensbroek rondleiding
10:15 Kasteel Hoensbroek rondleiding
10:30 Kasteel Hoensbroek rondleiding
10:45
11:00 Kasteel Hoensbroek beveiliging
11:15 Kasteel Hoensbroek beveiliging
11:30
11:45 Kasteel Hoensbroek keuken
12:00 Kasteel Hoensbroek keuken
12:15
12:45 Minli schaatspararijs
13:00 Minli schaatspararijs
13:15 Minli schaatspararijs
13:30 Minli schaatspararijs
13:45
14:00 Scouting Bekkerveld, actief
14:15 Scouting Bekkerveld, actief
14:30 Scouting Bekkerveld, Speurhonden
14:45 Scouting Bekkerveld, Speurhonden
15:00 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A05
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 7 / 7
Auto's (Zitplaatsen): 3 (12)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 10:00
Eind tijd: 15:00
Deelnemers: Abdellah, Adam, Bjorn, D'Jan, Davey, Marwan, salaam
Begeleiders: Khadija, Moeder van Marwan, Moedervan Salam

Routeoverzicht:
09:00 Scouting St. Jan Baptist aanmelden
09:15
09:30 Brandweer Heerlen (A35)
09:45 Brandweer Heerlen (A35)
10:00 Brandweer Heerlen (A35)
10:15
11:00 Glasblazerij Gerardo
11:15 Glasblazerij Gerardo
11:30 Glasblazerij Gerardo
11:45 Glasblazerij Gerardo
12:00
12:45 Kasteel Hoensborek rondleiding
13:00 Kasteel Hoensborek rondleiding
13:15 Kasteel Hoensborek rondleiding
13:30
14:00 Scouting St. Jan Baptist Klimmen
14:15 Scouting St. Jan Baptist Klimmen
14:30 Scouting St. Jan Baptist Klimmen
14:45 Scouting St. Jan Baptist Klimmen
15:00 Scouting St. Jan Baptist afmelden

Route A06
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 4 / 4
Auto's (Zitplaatsen): 0 ()
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 9:30
Eind tijd: 15:15
Deelnemers: Joni, Lily, Ninthe, Noa-charlotte
Begeleiders:

Routeoverzicht:
09:30 Scouting St. Jan Baptist aanmelden
09:45
10:00 Parkstad theater
10:15 Parkstad theater
10:30 Parkstad theater
10:45 Parkstad theater
11:00
11:30 Kasteel Hoensbroek rondleiding (A48)
11:45 Kasteel Hoensbroek rondleiding (A48)
12:00 Kasteel Hoensbroek rondleiding (A48)
12:15
12:30 Kasteel Hoensbroek beveiliging
12:45 Kasteel Hoensbroek beveiliging
13:00 Kasteel Hoensbroek keuken
13:15 Kasteel Hoensbroek keuken
13:30
14:00 Popschool Parkstad
14:15 Popschool Parkstad
14:30 Popschool Parkstad
14:45 Popschool Parkstad
15:00
15:15 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A07
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 0 / 6
Auto's (Zitplaatsen): 0 ()
Gereserveerd!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 9:15
Eind tijd: 15:15
Deelnemers:
Begeleiders:

Routeoverzicht:
09:15 Scouting St. Jan Baptist aanmelden
09:30
10:00 Aveve tuincentrum
10:15 Aveve tuincentrum
10:30
11:00 Abdij Rolduc (A8)
11:15 Abdij Rolduc (A8)
11:30 Abdij Rolduc (A8)
11:45 Abdij Rolduc (A8)
12:00 Abdij Rolduc (A8)
12:15
12:30 Discovery center Continium (A9)
12:45 Discovery center Continium (A9)
13:00 Discovery center Continium (A9)
13:15 Discovery center Continium (A9)
13:30
14:00 Glasatelier Heerlen
14:15 Glasatelier Heerlen
14:30 Glasatelier Heerlen
14:45 Glasatelier Heerlen
15:00
15:15 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A08
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 3 / 9
Auto's (Zitplaatsen): 1 (3)
Gereserveerd!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 10:15
Eind tijd: 16:00
Deelnemers: Annabel, Liselotte , Madelief
Begeleiders: Martijn, Marion

Routeoverzicht:
10:15 Scouting St.Jan Baptis aanmelden
10:30
11:00 Abdij Rolduc (A7)
11:15 Abdij Rolduc (A7)
11:30 Abdij Rolduc (A7)
11:45 Abdij Rolduc (A7)
12:00 Abdij Rolduc (A7)
12:15
12:45 Decathlon
13:00 Decathlon
13:15 Decathlon
13:30
13:45 Minli schaatsparadijs
14:00 Minli schaatsparadijs
14:15 Minli schaatsparadijs
14:30 Minli schaatsparadijs
14:45
15:00 Scouting Bekkerveld, Speurhonden (A48)
15:15 Scouting Bekkerveld, Speurhonden (A48)
15:30 Scouting Bekkerveld, actief
15:45 Scouting Bekkerveld, actief
16:00 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A09
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 6 / 6
Auto's (Zitplaatsen): 2 (6)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 10:15
Eind tijd: 15:45
Deelnemers: Carlo, Diego , kate-lynn, Naomi, Quinn, Shanaya
Begeleiders: Nathalie, Ilona

Routeoverzicht:
10:15 Scouting St. Jan Baptist aanmelden
10:30
11:00 Abdij Rolduc (A10)
11:15 Abdij Rolduc (A10)
11:30 Abdij Rolduc (A10)
11:45 Abdij Rolduc (A10)
12:00 Abdij Rolduc (A10)
12:15
12:30 Discovery center Continium (A7)
12:45 Discovery center Continium (A7)
13:00 Discovery center Continium (A7)
13:15 Discovery center Continium (A7)
13:30
13:45 Minli Schaatsparadijs
14:00 Minli Schaatsparadijs
14:15 Minli Schaatsparadijs
14:30 Minli Schaatsparadijs
14:45
15:00 Manege Galop
15:15 Manege Galop
15:30
15:45 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A11
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 5 / 5
Auto's (Zitplaatsen): 2 (9)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 9:15
Eind tijd: 15:00
Deelnemers: efren, elijah, fennity, Jaymee, tacoa
Begeleiders: eveline, Ger, marco

Routeoverzicht:
09:15 Scouting St. Jan Baptist aanmelden
09:30  
10:00 Joko Bloemisterij
10:15 Joko Bloemisterij
10:30 Joko Bloemisterij
10:45 Joko Bloemisterij
11:00  
11:15 Decathlon Kerkrade (A27)
11:30 Decathlon Kerkrade (A27)
11:45 Decathlon Kerkrade (A27)
12:00  
12:30 Parkstad dierenzorg
12:45 Parkstad dierenzorg
13:00  
13:15 Thermenmuseum (A18)
13:30 Thermenmuseum (A18)
13:45  
14:00 Zorgboerderij Benzenraderhof (A10)
14:15 Zorgboerderij Benzenraderhof (A10)
14:30 Zorgboerderij Benzenraderhof (A10)
14:45  
15:00 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A12*
Leeftijd 6 t/m 10 jaar
Inschrijvingen: 4 / 4
Auto's (Zitplaatsen): 1 (6)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 9:15
Eind tijd: 13:45
Deelnemers: Alvin , Gloria, Hedvig , Viktor
Begeleiders: Helena , Charlotte

Routeoverzicht:
09:15 Scouting St. Jan baptist aanmelden
09:30  
09:45  
10:00 Gamma Heerlen
10:15 Gamma Heerlen
10:30 Gamma Heerlen
10:45 Gamma Heerlen
11:00  
11:15 Kasteel Hoensbroek Keuken
11:30 Kasteel Hoensbroek Keuken
11:45 Kasteel Hoensbroek beveiliging
12:00 Kasteel Hoensbroek beveiliging
12:15  
12:30  
12:45 Zorgboerderij Benzenraderhof (A31)
13:00 Zorgboerderij Benzenraderhof (A31)
13:15 Zorgboerderij Benzenraderhof (A31)
13:30  
13:45 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A13
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 5 / 5
Auto's (Zitplaatsen): 2 (5)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 9:30
Eind tijd: 15:45
Deelnemers: Alysa, eline, Fenne, ronja, Selina
Begeleiders: Diana, hanneke

Routeoverzicht:
09:30 Scouting St. Jan baptist aanmelden
09:45
10:00 Juwelier Vaessen
10:15 Juwelier Vaessen
10:30
10:45 La Piazza More than Ice
11:00 La Piazza More than Ice
11:15
11:30 Yoga-en dansstudio Leonie (A36, A38)
11:45 Yoga-en dansstudio Leonie (A36, A38)
12:00 Yoga-en dansstudio Leonie (A36, A38)
12:15 Yoga-en dansstudio Leonie (A36, A38)
12:30
12:45 Thermen museum (A36)
13:00 Thermen museum (A36)
13:15
13:45 Parkstad dierenzorg
14:00 Parkstad dierenzorg
14:15
14:45 Zorgboerderij Benzenraderhof (A61)
15:15 Zorgboerderij Benzenraderhof (A61)
15:30
15:45 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A15
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 5 / 5
Auto's (Zitplaatsen): 2 (5)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 10:30
Eind tijd: 16:30
Deelnemers: ahinoa, Fea, Sayuri, Sophie, Zoey
Begeleiders: Angela, Maartje

Routeoverzicht:
10:30 Scouting St. Jan baptist aanmelden
10:45
11:00 Juwelier Vaessen
11:15 Juwelier Vaessen
11:30
12:00 Glasatelier Heerlen (A54)
12:15 Glasatelier Heerlen (A54)
12:30 Glasatelier Heerlen (A54)
12:45 Glasatelier Heerlen (A54)
13:00
13:30 Joko Bloemisterij
13:45 Joko Bloemisterij
14:00 Joko Bloemisterij
14:15 Joko Bloemisterij
14:30
15:00 Popschool Parkstad (A58)
15:15 Popschool Parkstad (A58)
15:30 Popschool Parkstad (A58)
15:45 Popschool Parkstad (A58)
16:00 Popschool Parkstad (A58)
16:15
16:30 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A16
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 5 / 5
Auto's (Zitplaatsen): 2 (7)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 10:15
Eind tijd: 15:45
Deelnemers: Manon, Matthijs, novan, sevanne, sterre
Begeleiders: Mark, dave

Routeoverzicht:
10:15 Scouting St. Jan baptist aanmelden
10:30
11:00 Aveve Tuincentrum
11:15 Aveve Tuincentrum
11:30
11:45 Minli schaatsparadijs
12:00 Minli schaatsparadijs
12:15 Minli schaatsparadijs
12:30 Minli schaatsparadijs
12:45
13:15 Ziekenhuis radiologie (A46)
13:30 Ziekenhuis radiologie (A46)
13:45
14:00 Zorgcentrum Sevagram (A37)
14:15 Zorgcentrum Sevagram (A37)
14:30 Zorgcentrum Sevagram (A37)
14:45 Zorgcentrum Sevagram (A37)
15:00 Zorgcentrum Sevagram (A37)
15:15 Zorgcentrum Sevagram (A37)
15:30
15:45 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A17
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 6 / 6
Auto's (Zitplaatsen): 2 (6)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 12:00
Eind tijd: 17:30
Deelnemers: Emile, Gianluca, Jason, Jules, Robin, Ryan
Begeleiders: Maryse, Nathalie, Danielle, Danny

Routeoverzicht:
12:00 Scouting St. Jan baptist aanmelden
12:15 Scouting St. Jan baptist, boogschieten
12:30 Scouting St. Jan baptist, boogschieten
12:45 Scouting St. Jan baptist, boogschieten
13:00
13:30 Dicovery Center Continium
13:45 Dicovery Center Continium
14:00 Dicovery Center Continium
14:15 Dicovery Center Continium
14:30
15:00 Heerlen Mijnstad (A18, A19)
15:15 Heerlen Mijnstad (A18, A19)
15:30 Heerlen Mijnstad (A18, A19)
15:45 Heerlen Mijnstad (A18, A19)
16:00 Heerlen Mijnstad (A18, A19)
16:15 Heerlen Mijnstad (A18, A19)
16:30 Heerlen Mijnstad (A18, A19)
16:45 Heerlen Mijnstad (A18, A19)
17:00
17:30 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A19
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 2 / 2
Auto's (Zitplaatsen): 1 (4)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 10:30
Eind tijd: 17:30
Deelnemers: Bram , Tom
Begeleiders: Hetty

Routeoverzicht:
10:30 Scouting St. Jan baptist aanmelden
10:45
11:00 Weltermolen (A24, A41)
11:15 Weltermolen (A24, A41)
11:30 Weltermolen (A24, A41)
11:45 Weltermolen (A24, A41)
12:00
12:30 Kasteel Hoensbroek keuken (A34)
12:45 Kasteel Hoensbroek keuken (A34)
13:00 Kasteel Hoensbroek beveiliging (A34)
13:15 Kasteel Hoensbroek beveiliging (A34)
13:30
13:45 Kasteel Hoensbroek rondleiding
14:00 Kasteel Hoensbroek rondleiding
14:15 Kasteel Hoensbroek rondleiding
14:30
15:00 Heerlen Mijnstad (A17, A18)
15:15 Heerlen Mijnstad (A17, A18)
....... Heerlen Mijnstad (A17, A18)
16:45 Heerlen Mijnstad (A17, A18)
17:00
17:30 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A21
leeftijd 8 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 8 / 8
Auto's (Zitplaatsen): 2 (8)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 9:00
Eind tijd: 13:15
Deelnemers: Amin, Jaimo, Jasper, Jelle, Pieke, pim, sayinah, sien
Begeleiders: Bart, fedor

Routeoverzicht:
09:00 Scouting St. Jan baptist aanmelden
09:15 Scouting St.Jan Baptist Klimmen
09:30 Scouting St.Jan Baptist Klimmen
09:45 Scouting St.Jan Baptist Klimmen
10:00  
10:15 Politie
10:30 Politie
10:45  
11:00 Dansstudio Ynkd (A28, A29)
11:15 Dansstudio Ynkd (A28, A29)
11:30 Dansstudio Ynkd (A28, A29)
11:45  
12:00 The Promise skatepark
12:15 The Promise skatepark
12:30 The Promise skatepark
12:45 The Promise skatepark
13:00  
13:15 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A22
Leeftijd 8 t/m 13
Inschrijvingen: 5 / 5
Auto's (Zitplaatsen): 2 (3)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 9:00
Eind tijd: 14:30
Deelnemers: Bentley, Dani, Jarsinho, Rani, Shakira
Begeleiders: Vanessa, Danielle

Routeoverzicht:
09:00 Scouting St. Jan baptist aanmelden
09:15  
09:30 Politie (A24)
09:45 Politie (A24)
10:00  
10:15 La Piazza More than Ice
10:30 La Piazza More than Ice
10:45  
11:00 Parkstad Limburg theater (A34)
11:15 Parkstad Limburg theater (A34)
11:30 Parkstad Limburg theater (A34)
11:45 Parkstad Limburg theater (A34)
12:00  
12:15 Scouting St. Jan Baptist, klimmen
12:30 Scouting St. Jan Baptist, klimmen
12:45 Scouting St. Jan Baptist, klimmen
13:00 Scouting St. Jan Baptist, klimmen
13:15  
13:45 Thermenmuseum
14:00 Thermenmuseum
14:15  
14:30 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A23
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 7 / 7
Auto's (Zitplaatsen): 2 (7)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 9:30
Eind tijd: 15:00
Deelnemers: Chloé, Fleur, Lorena, Meike, pierrot, valerie, Yindee
Begeleiders: Rob , johanna

Routeoverzicht:
09:30 Scouting St. Jan baptist aanmelden
09:45  
10:00 Weltermolen (A38)
10:15 Weltermolen (A38)
10:30 Weltermolen (A38)
10:45 Weltermolen (A38)
11:00  
11:15 Ziekenhuis Radiologie
11:30 Ziekenhuis Radiologie
11:45  
12:00 Zorgboerdeij Benzenraderhof (A44)
12:15 Zorgboerdeij Benzenraderhof (A44)
12:30 Zorgboerdeij Benzenraderhof (A44)
12:45  
13:15 Pancratiuskerk
13:30 Pancratiuskerk
13:45  
14:00 Scouting Bekkerveld, actief
14:15 Scouting Bekkerveld, actief
14:30 Scouting Bekkerveld, actief
14:45 Scouting Bekkerveld, actief
15:00 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A24
leeftijd 8 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 3 / 3
Auto's (Zitplaatsen): 1 (3)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 9:00
Eind tijd: 14:30
Deelnemers: Lorena, max , Yanniek
Begeleiders: Jacco

Routeoverzicht:
09:00 Scouting St. Jan baptist aanmelden
09:15  
09:30 Politie (A22)
09:45 Politie (A22)
10:00  
10:15 Dierenzorg Parkstad (A29)
10:30 Dierenzorg Parkstad (A29)
10:45  
11:00 Weltermolen (A19, A41)
11:15 Weltermolen (A19, A41)
11:30 Weltermolen (A19, A41)
11:45 Weltermolen (A19, A41)
12:00  
12:15 Ziekenhuis Radiologie (A41)
12:30 Ziekenhuis Radiologie (A41)
12:45  
13:00  
13:15 The Promise skatepark (A2, A32)
13:30 The Promise skatepark (A2, A32)
13:45 The Promise skatepark (A2, A32)
14:00 The Promise skatepark (A2, A32)
14:15  
14:30 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A25
Leeftijd 7 t/m 13
Inschrijvingen: 5 / 5
Auto's (Zitplaatsen): 2 (7)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 10:15
Eind tijd: 16:30
Deelnemers: faith, Frederique, Gina, nyla, siri
Begeleiders: Marion, Claudia, Thomas

Routeoverzicht:
10:15 Scouting St. Jan baptist aanmelden
10:30
11:00 Toverdoos knutselwinkel (A26)
11:15 Toverdoos knutselwinkel (A26)
11:30 Toverdoos knutselwinkel (A26)
11:45 Toverdoos knutselwinkel (A26)
12:15 Toverdoos knutselwinkel (A26)
12:30 Toverdoos knutselwinkel (A26)
12:45 Toverdoos knutselwinkel (A26)
13:00
13:15 Kasteel Hoensbroek rondleiding (A41)
13:30 Kasteel Hoensbroek rondleiding (A41)
13:45 Kasteel Hoensbroek rondleiding (A41)
14:00 Kasteel Hoensbroek rondleiding (A41)
14:15
14:45 Dierenzorg Parkstad
15:00 Dierenzorg Parkstad
15:15
15:30 Manege Galop
15:45 Manege Galop
16:00
16:30 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A26
Leeftijd 7 t/m 13
Inschrijvingen: 4 / 4
Auto's (Zitplaatsen): 1 (4)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 10:15
Eind tijd: 15:45
Deelnemers: Aukje, Ella, Imane, Noa
Begeleiders: Efi

Routeoverzicht:
10:15 Scouting St. Jan baptist aanmelden
10:30
11:00 Toverdoos knutselwinkel (A25)
11:15 Toverdoos knutselwinkel (A25)
11:30 Toverdoos knutselwinkel (A25)
11:45 Toverdoos knutselwinkel (A25)
12:00 Toverdoos knutselwinkel (A25)
12:15 Toverdoos knutselwinkel (A25)
12:30 Toverdoos knutselwinkel (A25)
12:45 Toverdoos knutselwinkel (A25)
13:00
13:30 Quatro bioscoop (A27)
13:45 Quatro bioscoop (A27)
14:00 Quatro bioscoop (A27)
14:15 Quatro bioscoop (A27)
14:30 Quatro bioscoop (A27)
14:45 Quatro bioscoop (A27)
15:00 Quatro bioscoop (A27)
15:15 Quatro bioscoop (A27)
15:30
15:45 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A27
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 5 / 5
Auto's (Zitplaatsen): 4 (7)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 10:30
Eind tijd: 15:45
Deelnemers: Fenna, Finn, Lars, Naut, Noa
Begeleiders: Monique, Ron, Antje, Monique

Routeoverzicht:
10:30 Scouting St. Jan baptist aanmelden
10:45  
11:15 Decathlon Kerkrade (A11)
11:30 Decathlon Kerkrade (A11)
11:45 Decathlon Kerkrade (A11)
12:00  
12:15 Joko Bloemisterij
12:30 Joko Bloemisterij
12:45 Joko Bloemisterij
13:00 Joko Bloemisterij
13:15  
13:30 Quatro bioscoop (A26)
13:45 Quatro bioscoop (A26)
14:00 Quatro bioscoop (A26)
14:15 Quatro bioscoop (A26)
14:30 Quatro bioscoop (A26)
14:45 Quatro bioscoop (A26)
15:00 Quatro bioscoop (A26)
15:15 Quatro bioscoop (A26)
15:30  
15:45 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A30
leeftijd 8 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 5 / 5
Auto's (Zitplaatsen): 2 (5)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 10:00
Eind tijd: 14:15
Deelnemers: Alex, Ewen, Frederique, Isabel, Max
Begeleiders: Jean-Luc, Isabel

Routeoverzicht:
10:00 Scouting St. Jan baptist aanmelden
10:15 Scouting St. Jan baptist, klimmen
10:30 Scouting St. Jan baptist, klimmen
10:45 Scouting St. Jan baptist, klimmen
11:00  
11:15 Politie
11:30 Politie
11:45  
12:00 Dansstudio Ynkd (A1, A20)
12:15 Dansstudio Ynkd (A1, A20)
12:30 Dansstudio Ynkd (A1, A20)
12:45  
13:00 Nederlands mijnmuseum (A38)
13:15 Nederlands mijnmuseum (A38)
13:30 Nederlands mijnmuseum (A38)
13:45 Nederlands mijnmuseum (A38)
14:00  
14:15 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A32*
leeftijd 9 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 2 / 2
Auto's (Zitplaatsen): 1 (3)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 9:15
Eind tijd: 14:30
Deelnemers: Aiden, Leah
Begeleiders: Mark

Routeoverzicht:
09:15 Scouting St. Jan baptist aanmelden
09:30  
09:45  
10:00 Kasteel Hoensbroek Keuken (A55)
10:15 Kasteel Hoensbroek Keuken (A55)
10:30 Kasteel Hoensbroek Beveiliging (A55)
10:45 Kasteel Hoensbroek Beveiliging (A55)
11:00  
11:15  
11:30 Jeflorist bloemenwinkel
11:45 Jeflorist bloemenwinkel
12:00  
12:15 Minli schaatsparadijs
12:30 Minli schaatsparadijs
12:45 Minli schaatsparadijs
13:00  
13:15 The Promise skatepark (A2, A24)
13:30 The Promise skatepark (A2, A24)
13:45 The Promise skatepark (A2, A24)
14:00 The Promise skatepark (A2, A24)
14:15  
14:30 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A33
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 3 / 3
Auto's (Zitplaatsen): 2 (4)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 9:15
Eind tijd: 14:00
Deelnemers: Deviño , Ilay, Juliano
Begeleiders: Jennifer, Jennifer

Routeoverzicht:
09:15 Scouting St. Jan baptist aanmelden
09:30  
09:45  
10:00 Decathlon Kerkrade (A31)
10:15 Decathlon Kerkrade (A31)
10:30 Decathlon Kerkrade (A31)
10:45  
11:00  
11:15 Nederlands mijnmuseum
11:30 Nederlands mijnmuseum
11:45 Nederlands mijnmuseum
12:00 Nederlands mijnmuseum
12:15  
12:30  
12:45 Snowworld fitness (A10)
13:00 Snowworld fitness (A10)
13:15 Snowworld fitness (A10)
13:30  
13:45  
14:00 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A35
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 6 / 6
Auto's (Zitplaatsen): 2 (6)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 10:00
Eind tijd: 16:00
Deelnemers: Gijs, Maartje, Mmystiqu, Noah, Rosalinde, Stijn
Begeleiders: Marlies, Jeanny

Routeoverzicht:
09:00 Scouting St. Jan baptist aanmelden
09:15
09:30 Brandweer Heerlen (A5)
09:45 Brandweer Heerlen (A5)
10:00 Brandweer Heerlen (A5)
10:15
11:00 Romeinse Katakomben Valkenburg
11:15 Romeinse Katakomben Valkenburg
......... Romeinse Katakomben Valkenburg
12:30 Romeinse Katakomben Valkenburg
12:45 Romeinse Katakomben Valkenburg
13:00
13:30 Scouting St. Jan Baptist, klimmen
13:45 Scouting St. Jan Baptist, klimmen
14:00 Scouting St. Jan Baptist, klimmen
14:15 Scouting St. Jan Baptist, klimmen
14:30
15:00 Manege Galop
15:15 Manege Galop
15:30
16:00 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A37
leeftijd 8 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 5 / 5
Auto's (Zitplaatsen): 2 (7)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 10:15
Eind tijd: 15:45
Deelnemers: Abdel-malik, Doedjana, Esmaa, Inas, Inaya
Begeleiders: Leila, Ilhan

Routeoverzicht:
10:15 Scouting St. Jan baptist aanmelden
10:30
10:45 Politie (A39)
11:00 Politie (A39)
11:15
11:30 La Piazza More than Ice
11:45 La Piazza More than Ice
12:00
12:30 Kasteel Hoensbroek rondleiding
12:45 Kasteel Hoensbroek rondleiding
13:00 Kasteel Hoensbroek rondleiding
13:15 Kasteel Hoensbroek rondleiding
13:30
14:00 Zorgcentrum Sevagram (A16)
14:15 Zorgcentrum Sevagram (A16)
14:30 Zorgcentrum Sevagram (A16)
14:45 Zorgcentrum Sevagram (A16)
15:00 Zorgcentrum Sevagram (A16)
15:15 Zorgcentrum Sevagram (A16)
15:30
15:45 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A38*
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 2 / 2
Auto's (Zitplaatsen): 1 (3)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 9:30
Eind tijd: 14:15
Deelnemers: anghus, niamh
Begeleiders: maike

Routeoverzicht:
09:30 Scouting St. Jan baptist aanmelden
09:45  
10:00 Weltermolen (A23)
10:15 Weltermolen (A23)
10:30 Weltermolen (A23)
10:45 Weltermolen (A23)
11:00  
11:15  
11:30 Yoga-en dansstudio Leonie (A13, A36)
11:45 Yoga-en dansstudio Leonie (A13, A36)
12:00 Yoga-en dansstudio Leonie (A13, A36)
12:15 Yoga-en dansstudio Leonie (A13, A36)
12:30  
12:45  
13:00 Nederlands Mijnmuseum (A30)
13:15 Nederlands Mijnmuseum (A30)
13:30 Nederlands Mijnmuseum (A30)
13:45 Nederlands Mijnmuseum (A30)
14:00  
14:15 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A39
leeftijd 8 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 3 / 3
Auto's (Zitplaatsen): 2 (8)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 10:15
Eind tijd: 15:15
Deelnemers: Indy, Jahlano, Jahmeiro
Begeleiders: Chantal , Sabrina

Routeoverzicht:
10:15 Scouting St. Jan baptist aanmelden
10:30  
10:45 Politie (A37)
11:00 Politie (A37)
11:15  
11:30  
11:45 Snowworld fitness (A39, A42)
12:00 Snowworld fitness (A39, A42)
12:15 Snowworld fitness (A39, A42)
12:30  
12:45  
13:00 Scouting Bekkerveld, actief
13:15 Scouting Bekkerveld, actief
13:30 Scouting Bekkerveld, Speurhonden (A49)
13:45 Scouting Bekkerveld, Speurhonden (A49)
14:00  
14:15  
14:30 Pancratius kerk (A40, A43)
14:45 Pancratius kerk (A40, A43)
15:00  
15:15 Scouting St. Jan Baptist

Route A40
leeftijd 8 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 3 / 3
Auto's (Zitplaatsen): 1 (4)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 10:45
Eind tijd: 16:15
Deelnemers: jethro, Norah, Yousra
Begeleiders: Jean

Routeoverzicht:
10:45 Scouting St. Jan baptist aanmelden
11:00
11:15 Politie (A30)
11:30 Politie (A30)
11:45
12:00 Thermenmuseum (A43)
12:15 Thermenmuseum (A43)
12:30
13:00 Yoga-en dansstudio Leonie (A47)
13:15 Yoga-en dansstudio Leonie (A47)
13:30 Yoga-en dansstudio Leonie (A47)
13:45 Yoga-en dansstudio Leonie (A47)
14:00
14:30 Pancratiuskerk (A39, A43)
14:45 Pancratiuskerk (A39, A43)
15:00
15:15 Scouting Bekkerveld, actief
15:30 Scouting Bekkerveld, Speurhonden (A42)
15:45 Scouting Bekkerveld, Speurhonden (A42)
16:00 Scouting Bekkerveld, actief
16:15 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A41
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 8 / 8
Auto's (Zitplaatsen): 4 (13)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 9:30
Eind tijd: 14:45
Deelnemers: Esra, hajar, Linn, Magali, Mexx, Quincy, romaissa, Sarah
Begeleiders: Vinca, nora, Rolanda, nora

Routeoverzicht:
09:30 Scouting St. Jan baptist aanmelden
09:45
10:00 Zorgboerderij Benzenraderhof (A53)
10:15 Zorgboerderij Benzenraderhof (A53)
10:30 Zorgboerderij Benzenraderhof (A53)
10:45
11:00 Weltermolen (A19, A24)
11:15 Weltermolen (A19, A24)
11:30 Weltermolen (A19, A24)
11:45 Weltermolen (A19, A24)
12:00
12:15 Ziekenhuis Radiologie (A24)
12:30 Ziekenhuis Radiologie (A24)
12:45
13:15 Kasteel Hoensbroek rondleiding (A25)
13:30 Kasteel Hoensbroek rondleiding (A25)
13:45 Kasteel Hoensbroek rondleiding (A25)
14:00 Kasteel Hoensbroek rondleiding (A25)
14:15
14:45 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A42
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 7 / 7
Auto's (Zitplaatsen): 0 ()
Gereserveerd! Vol!
Startplaats: Scouting Bekkerveld
Start tijd: 10:45
Eind tijd: 16:15
Deelnemers: -----------X Jaimo X, Evi, Isa, Lieke, Lucas, Maximiliaan, Sjors
Begeleiders:

Routeoverzicht:
10:45 Scouting Bekkerveld aanmelden
11:00 Zorgboerderij Benzenraderhof (A46)
11:15 Zorgboerderij Benzenraderhof (A46)
11:30  
11:45 Snowworld Fitness (A31, A39)
12:00 Snowworld Fitness (A31, A39)
12:15 Snowworld Fitness (A31, A39)
12:30  
13:00 Kasteel Hoensbroek rondleiding
13:15 Kasteel Hoensbroek rondleiding
13:30 Kasteel Hoensbroek rondleiding
13:45 Kasteel Hoensbroek rondleiding
14:00  
14:30 Pancratiuskerk (A39, A40)
14:45 Pancratiuskerk (A39, A40)
15:00  
15:15 Scouting Bekkerveld, actief
15:30 Scouting Bekkerveld, Speurhonden (A40)
15:45 Scouting Bekkerveld, Speurhonden (A40)
16:00 Scouting Bekkerveld, actief
16:15 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A46
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 3 / 3
Auto's (Zitplaatsen): 1 (4)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 9:30
Eind tijd: 14:45
Deelnemers: chiara, Joep, Roos
Begeleiders: Ivo

Routeoverzicht:
09:30 Scouting St. Jan baptist aanmelden
09:45  
10:00 GGD 't Loon
10:15 GGD 't Loon
10:30 GGD 't Loon
10:45  
11:00 Zorgboerderij Benzenraderhof (A42)
11:15 Zorgboerderij Benzenraderhof (A42)
11:30 Zorgboerderij Benzenraderhof (A42)
11:45 Zorgboerderij Benzenraderhof (A42)
12:00  
12:15 Scouting Bekkerveld, actief
12:30 Scouting Bekkerveld, Speurhonden
12:45 Scouting Bekkerveld, Speurhonden
13:00  
13:15 Ziekenhuis Radiologie (A16)
13:30 Ziekenhuis Radiologie (A16)
13:45  
14:00 Sc. St. Jan Baptist, boogschieten
14:15 Sc. St. Jan Baptist, boogschieten
14:30 Sc. St. Jan Baptist, boogschieten
14:45 Sc. St. Jan Baptist, afmelden

Route A48*
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 2 / 2
Auto's (Zitplaatsen): 1 (2)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 10:00
Eind tijd: 13:00
Deelnemers: Alvin, Niels
Begeleiders: Marjolein, Timoer

Routeoverzicht:
10:00 Scouting St. Jan baptist aanmelden
10:15 Scouting St. Jan baptist, boogschieten
10:30 Scouting St. Jan baptist, boogschieten
10:45 Scouting St. Jan baptist, boogschieten
11:00  
11:15  
11:30 Kasteel Hoensbroek Rondleiding (A6)
11:45 Kasteel Hoensbroek Rondleiding (A6)
12:00 Kasteel Hoensbroek Rondleiding (A6)
12:15 Kasteel Hoensbroek Rondleiding (A6)
12:30  
12:45  
13:00 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A54*
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 1 / 1
Auto's (Zitplaatsen): 1 (3)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 11:30
Eind tijd: 15:15
Deelnemers: Lente
Begeleiders: Ine

Routeoverzicht:
11:30 Scouting St. Jan baptist aanmelden
11:45
12:00 Glasatelier Heerlen (A15)
12:15 Glasatelier Heerlen (A15)
12:30 Glasatelier Heerlen (A15)
12:45 Glasatelier Heerlen (A15)
13:00 Glasatelier Heerlen (A15)
13:15
13:30 Albert Heijn Caumerboord (A56)
13:45 Albert Heijn Caumerboord (A56)
14:00 Albert Heijn Caumerboord (A56)
14:15 Albert Heijn Caumerboord (A56)
14:30 Albert Heijn Caumerboord (A56)
14:45 Albert Heijn Caumerboord (A56)
15:00
15:15 Afmelden Scouting Bekkerveld

Route A55*
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 2 / 2
Auto's (Zitplaatsen): 2 (7)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 9:15
Eind tijd: 12:30
Deelnemers: Hugo, Raf
Begeleiders: Charlotte, Sandra

Routeoverzicht:
09:15 Scouting St. Jan baptist aanmelden
09:30  
09:45  
10:00 Kasteel Hoensbroek keuken (A32)
10:15 Kasteel Hoensbroek keuken (A32)
10:30 Kasteel Hoensbroek beveiliging (A32)
10:45 Kasteel Hoensbroek beveiliging (A32)
11:00  
11:15  
11:30 Scouting Bekkerveld, actief
11:45 Scouting Bekkerveld, actief
12:00 Scouting Bekkerveld, Speurhonden (A28)
12:15 Scouting Bekkerveld, Speurhonden (A28)
12:30 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A56
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 5 / 5
Auto's (Zitplaatsen): 2 (5)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 13:00
Eind tijd: 17:30
Deelnemers: Isa, Liv, Mik, Mika, Vigo
Begeleiders: Nicole, Fred

Routeoverzicht:
13:00 Scouting St. Jan baptist aanmelden
13:15  
13:30 AH-Caumerboord (A54)
13:45 AH-Caumerboord (A54)
14:00 AH-Caumerboord (A54)
14:15 AH-Caumerboord (A54)
14:30 AH-Caumerboord (A54)
14:45 AH-Caumerboord (A54)
15:00  
15:15  
15:30 Manege galop
15:45 Manege galop
16:00  
16:15  
16:30 Scouting Bekkerveld, actief
16:45 Scouting Bekkerveld, actief
17:00 Scouting Bekkerveld, actief
17:15 Scouting Bekkerveld, actief
17:30 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A58
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 5 / 5
Auto's (Zitplaatsen): 3 (7)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 14:30
Eind tijd: 17:15
Deelnemers: Erin, Lasse, Lowe, Stijn, Timo
Begeleiders: Freya, Anoek, Nicky

Routeoverzicht:
14:30 Scouting St. Jan baptist aanmelden
14:45  
15:00 Popschool Parkstad (A15)
15:15 Popschool Parkstad (A15)
15:30 Popschool Parkstad (A15)
15:45 Popschool Parkstad (A15)
16:00  
16:15 Scouting Bekkerveld, actief
16:30 Scouting Bekkerveld, actief
16:45 Scouting Bekkerveld, actief
17:00 Scouting Bekkerveld, actief
17:15 Scouting Bekkerveld afmelden

Route A61*
Leeftijd 6 t/m 13 jaar
Inschrijvingen: 1 / 1
Auto's (Zitplaatsen): 1 (4)
Vol!
Startplaats: Scouting St. Jan Baptist
Start tijd: 14:15
Eind tijd: 16:45
Deelnemers: Madelief
Begeleiders: Sietske

Routeoverzicht:
14:15 Scouting St. Jan baptist aanmelden
14:30  
14:45 Zorgboerderij Benzenraderhof (A13)
15:00 Zorgboerderij Benzenraderhof (A13)
15:15 Zorgboerderij Benzenraderhof (A13)
15:30  
15:45 Scouting Bekkerveld, actief
16:00 Scouting Bekkerveld, actief
16:15 Scouting Bekkerveld, actief
16:30 Scouting Bekkerveld, actief
16:45 Scouting Bekkerveld afmelden